do góry

Aktualności
Informacja dotycząca obsługi interesantów
Poniedziałek 25 maja 2020

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U z 2020 poz.878) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lublińcu  będzie przyjmować interesantów w swojej siedzibie. Prosimy o ograniczenie osobistego kontaktu do spraw szczególnie pilnych tj. tych w których istnieje konieczność stawienia się w siedzibie PCPR.

Sprawy będą mogły być załatwione bezpośrednio w siedzibie  PCPR  po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem.

Do PCPR-u  nie będą wpuszczane osoby z objawami przeziębienia, grypy, czy też nieposiadające maseczek zasłaniających usta i nos oraz rękawiczek.

W celu zachowania bezpieczeństwa i zachowania obowiązku wynikającego z w/w Rozporządzenia wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie, internetowo, za pośrednictwem skrzynki e-puap, za pośrednictwem operatora pocztowego, lub poprzez pozostawienie korespondencji w skrzynce ustawionej przed wejściem do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublińcu przy ul. Sobieskiego 9.

 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Powrót

Aktualności

© 2018 PCPR W LUBLIŃCU
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk