do góry

Aktualności
KOMUNIKAT w sprawie naboru wniosków Modułu II programu „Aktywny samorząd”
Poniedziałek 30 września 2019
KOMUNIKAT w sprawie naboru wniosków  Modułu II programu „Aktywny samorząd”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lublińcu informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie pomocy finansowej ze środków PFRON w zdobyciu przez osoby niepełnosprawne wykształcenia na poziomie wyższym w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”. Wnioski należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lublińcu w sekcji ds. pomocy osobom niepełnosprawnym w terminie do dnia 10.10.2019 r. Formularze wniosków dostępne są w siedzibie Powiatowego Centrum oraz na naszej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje dotyczące pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2019 r. dostępne są pod adresem www.pfron.org.pl.

Ponadto Powiatowe Centrum informuje o możliwości składania wniosków drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy internetowej SOW (System Obsługi Wsparcia) pod adresem: https://sow.pfron.org.pl/.

W celu złożenia wniosku należy posiadać profil zaufany lub podpis elektroniczny:

https://www.gov.pl/cyfryzacja/profil-zaufany-ego-

https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany#scenariusz-przez-internet

Profil zaufany można również założyć w wybranych serwisach bankowych.

Termin składania wniosków do 10 października 2019 r.

W przypadku elektronicznego składania wniosku załączniki do formularza należy pobrać i  uzupełnione w formie skanu dołączyć poprzez platformę SOW w trakcie składania wniosku.

Powrót

Aktualności

© 2018 POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LUBLIŃCU
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk