do góry

Aktualności
Podziękowania
Sobota 30 maja 2020
Podziękowania

Szanowni Rodzice Zastępczy!

30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W tym szczególnym dniu składamy wszystkim Rodzinom Zastępczym najserdeczniejsze podziękowania za trud wychowania drugiego człowieka. Wyrażamy również szczery podziw dla Państwa empatii, odwagi i odpowiedzialności.

Przyjęli Państwo pod swój dach dzieci dając im poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, a przede wszystkim miłość. Troszcząc się o swoich wychowanków przeżywacie  Państwo razem z nimi chwile radości i smutku, a każdy gest ciepłych, rodzicielskich uczuć pomaga młodym ludziom wejść w dorosłe życie i stać się mądrym, dobrym i życzliwym człowiekiem.

Życzymy Państwu wielu sił, cierpliwości i wytrwałości w pełnieniu tej jakże potrzebnej społecznej funkcji Rodziny Zastępczej. Waszym dzieciom również z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka życzymy wielu radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się z Państwem i wspólnie jak w latach poprzednich celebrować Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Powrót

Aktualności

© 2018 POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LUBLIŃCU
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk