do góry
Strefa
wiedzy
Nieodpłatna Pomoc Prawna i Poradnictwo Obywatelskie
Wtorek 16 sierpnia 2022
Nazwa: e3b34e-lubliniecki_przod_1.png.

Stacjonarny punkt porad prawnych dla mieszkańców powiatu lublinieckiego pozostaje otwarty. Poniżej znajduje się dokładny adres punktu oraz godziny jego działania.

 
Zapisy na porady odbywają się w godzinach pracy Starostwa Powiatowego pod numerem: 530 119 072 bądź przez stronę internetową: https://np.ms.gov.pl/zapisy
Obsługa Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będzie realizowana w systemie hybrydowym tzn. klient w czasie umawiania się na poradę informuje, czy chce spotkać się z doradcą osobiście w punkcie, czy chce skorzystać z porady telefonicznej, podczas której w umówionym terminie z numeru zastrzeżonego zadzwoni do niego adwokat, radca prawny lub doradca obywatelski.
Na naszej stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.
Uruchomiliśmy również dodatkowy numer telefonu/infolinii 79 88 69 599, pod którym: można uzyskać informacje na temat warunków i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji.

Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

http://www.lubliniec.starostwo.bip.info.pl/dokument.php?iddok=11829&idmp=652&r=r

 

Powrót
Pliki do pobrania

Aktualności

© 2018 PCPR W LUBLIŃCU
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk